Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Replay for Him Replay dla mężczyzn

Replay for Him Replay dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Replay for Him Replay dla mężczyzn Filmy
Replay for Him Replay dla mężczyzn Zdjęcia Replay for Him Replay dla mężczyzn Zdjęcia

Replay for Him marki Replay to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Replay for Him został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Herpin. Nutami głowy są cytrusy i kardamon; nutami serca są gałka muszkatołowa i mirt; nutami bazy są drzewo gwajakowe i ambra.

Cytrusy Kardamon

Gałka muszkatołowa Mirt

Drzewo gwajakowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Replay for Him by Replay.

Replay for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Replay Replay for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Replay Replay for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Replay for Him marki Replay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Replay for Him marki Replay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Emanuel Ungaro Apparition Homme Baldessarini Del Mar Caribbean Azzaro Onyx Carthusia Carthusia Uomo Jil Sander Jil Sander Pure for Men Fabi Fabi Per Lui Animale Azul Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010 Kristel Saint Martin Parfum d'Homme Brooks Brothers Black Fleece Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme Jeanne Arthes CO2 Extreme