Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Repetto Eau de Parfum Repetto dla kobiet

Repetto Eau de Parfum Repetto dla kobiet

Repetto Eau de Parfum Repetto dla kobiet Zdjęcia Repetto Eau de Parfum Repetto dla kobiet Zdjęcia Repetto Eau de Parfum Repetto dla kobiet Zdjęcia

Repetto Eau de Parfum marki Repetto to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Repetto Eau de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są Śliwka i kwiat wiśni; nutami serca są kwiat pomarańczy i róża; nutami bazy są paczula, ambra i wanilia.

Śliwka Kwiat wiśni

Kwiat pomarańczy Róża

Paczula Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Repetto Eau de Parfum by Repetto.

So Elixir

Repetto Eau de Parfum Recenzje Perfum

Forest
Forest

Prześliczny zapach, kupiłam małą pojemność ale po kilku zastosowaniach powiem szczerze chciałabym chyba większą a nie liczyłam na nic ciekawego – był śmiesznie tani więc się skusiłam, dorzuciłam do zakupów. Do tego utrzymuje się bardzo długo i pachnie niesamowicie puszyście.
Otwarcie jest jeszcze całkiem świeże za sprawą kwiatu pomarańczy, po ok. 30min stery całkowicie przejmuje śliwka z paczulą, owoc piękny, posypany cukrem, mocno dojrzały.
W tle po ok. 4h zaczyna pobrzmiewać róża i wanilia, robi się maksymalnie przytulnie.
Zapach ewoluuje, delikatnie ale jednak czuć różnicę.
Dla fanek: Miss Dior, Mademoiselle, LVEB.
Chociaż myślę, że ogólnie nie może się nie podobać, bo to najnormalniej w świecie po prostu zapach kobiecy i ładny, na dodatek niepopularny i trwały.
Butelka bez udziwnień, wszystko w kolorze jasnego różu, ‘płynący’ korek, jedyne co to nazwa kojarzy mi się z Jepetto ;) Chociaż z tego co się dowiedziałam firma nie byle jaka bo zajmuje się produkcją butów baletowych i tanecznych no i jeszcze dodatkowo udało im się stworzyć naprawdę dobry zapach. Trwałość całkiem oszałamiająca ok. 8-9h i to intensywnie lub prawie intensywnie przez cały czas.
Projekcja na ok. 30-40cm

marta34
marta34

Piękny, wibrujący zapach, nie umieM opisywac poszczególnych nut ale czuje cytrusy to pewnie ten kwiat pomarańczy, czuję ambrę, śliwkę troszeczkę, całośc tworzy piękny iskrzący bukiet. Iskrzący znaczy coś jak so elixir lub dolce vita diora, mega trwały czuć cały dzień , radzę aplikować max 3 psiki. polecam jest warty swojej ceny :)Można go nosić zarówno w dzień jak i na wieczorowe wyjścia, klasa i szyk! Mnie oczarował i mam całe 50 ml :)Jeżeli jesteś wielbicielką wyżej wymienionych zapachów, ta kompozycja jest dla Ciebie!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Repetto Repetto Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Repetto Repetto Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Repetto Eau de Parfum marki Repetto. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Repetto Eau de Parfum marki Repetto reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Far Away Hermes 24 Faubourg Lolita Lempicka Lolita Lempicka Slava Zaitsev Maroussia Trussardi Donna Trussardi 2011 Chanel Chanel No 5 Eau de Parfum Jacomo Silences Mauboussin Mauboussin Givenchy Play For Her Intense Prada L`Eau Ambree Rochas Alchimie Christian Dior Dior Addict Versace Crystal Noir Calvin Klein Eternity Naomi Campbell Queen of Gold Boucheron Jaipur Bracelet Mancera Roses Vanille Yves Rocher So Elixir Eau de Parfum Molinard Habanita L'Esprit Hermes Voyage d'Hermes Parfum