Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Nymphaea Caerulea Regime des Fleurs dla kobiet i mężczyzn

Nymphaea Caerulea Regime des Fleurs dla kobiet i mężczyzn

wodny
morski

Nymphaea Caerulea marki Regime des Fleurs to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nymphaea Caerulea został wydany w 2014 roku. Nymphaea Caerulea stworzyli Ezra Woods i Alia Raza. Perfumy zawierają takie składniki, jak nymfeida, ambra, lilia wodna, zwartnica, woda morska i kwiaty.

Nymfeida Ambra Lilia wodna Zwartnica Woda morska Kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nymphaea Caerulea by Regime des Fleurs.

Nymphaea Caerulea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Regime des Fleurs Nymphaea Caerulea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Regime des Fleurs Nymphaea Caerulea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nymphaea Caerulea marki Regime des Fleurs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nymphaea Caerulea marki Regime des Fleurs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Benetton Benetton Pure Sport Women Estée Lauder Pleasures Summer Fun The Body Shop Lotus Petal Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Guerlain Muguet Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Caron Or et Noir Ulric de Varens Mini Charm DSH Perfumes L´eau (Natural) Des Filles a la Vanille Musc Venitien