Marki » R S » aromatyczne « Grupy

Relation Pour Homme Rasasi dla mężczyzn

Relation Pour Homme Rasasi dla mężczyzn

Relation Pour Homme Rasasi dla mężczyzn Zdjęcia

Relation Pour Homme marki Rasasi to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i kwiat pomarańczy; nutami serca są lawenda, fiołek, cynamon i róża; nutami bazy są paczula, fasolka tonka, drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Bergamotka Kwiat pomarańczy

Lawenda Fiołek Cynamon Róża

Paczula Fasolka tonka Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Relation Pour Homme by Rasasi.

Relation Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Relation Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Relation Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Relation Pour Homme marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Relation Pour Homme marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Maurer & Wirtz Tabac Sport Oriflame S8 Van Heusen Van Heusen Gap The Visionary Paul Sebastian PS Fine Cologne Emilio Pucci Sole 149 Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics Adidas Adidas Team Force Liz Earle Botanical Essence No.1 Michel Germain Tattoo Melvita Wild Lavender