Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flamenco Ramon Monegal dla kobiet i mężczyzn

Flamenco Ramon Monegal dla kobiet i mężczyzn

Flamenco Ramon Monegal dla kobiet i mężczyzn Filmy
Flamenco Ramon Monegal dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Flamenco marki Ramon Monegal to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Flamenco został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ramon Monegal. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, malina, fiołek i jabłko; nutami serca są jaśmin, róża i irys; nutami bazy są cedr, ambra, sosna i cyprys.

Kwiat pomarańczy Malina Fiołek Jabłko

Jaśmin Róża Irys

Cedr Ambra Sosna Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flamenco by Ramon Monegal.

Flamenco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ramon Monegal Flamenco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ramon Monegal Flamenco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flamenco marki Ramon Monegal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flamenco marki Ramon Monegal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Slava Zaitsev Maroussia Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Violet Rochas Alchimie Al Haramain Perfumes Marwah Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Menard L'eau de Kasaneka Mary Kay Warm Amber Jeanne Arthes Sultane Gold Ayala Moriel Indigo Mary Kay Thinking of You Bath House Indian Ginger and Orchid