Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flamenco Ramon Monegal dla kobiet i mężczyzn

Flamenco Ramon Monegal dla kobiet i mężczyzn

Flamenco marki Ramon Monegal to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Flamenco został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ramon Monegal. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, róża i róża bułgarska; nutami serca są jaśmin i fiołek; nutą bazy jest nuty orientalne.

Kwiat pomarańczy Róża Róża bułgarska

Jaśmin Fiołek

Nuty orientalne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flamenco by Ramon Monegal.

Flamenco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ramon Monegal Flamenco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ramon Monegal Flamenco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flamenco marki Ramon Monegal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flamenco marki Ramon Monegal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens A La Nuit Celine Dion Belong Antonio Banderas Spirit for Woman Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Yves Rocher Clea Guerlain Eau de Shalimar 2009 Vero Profumo rubj Prince Matchabelli Ginger Lotus Oriflame Grace Chopard Brilliant Wish Avon Soft Musk Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif