Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Romance Ralph Lauren dla kobiet

Romance Ralph Lauren dla kobiet Filmy Romance Ralph Lauren dla kobiet Filmy Romance Ralph Lauren dla kobiet Filmy
Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia

Romance marki Ralph Lauren to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Romance został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są imbir, rumianek, cytryna, Żółta frezja i róża; nutami serca są lilia, goździk (roślina), biały fiołek i lotos; nutami bazy są egzotyczne drzewa, paczula, mech dębowy i białe piżmo.

Imbir Rumianek Cytryna Żółta frezja Róża

Lilia Goździk (roślina) Biały fiołek Lotos

Egzotyczne drzewa Paczula Mech dębowy Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Romance by Ralph Lauren.

Embrace Her
Emporio Armani City Glam for Her
Feminin Pluriel
Eternity Moment
Flora by Gucci Gracious Tuberose

Romance Recenzje Perfum

anzelmowa
anzelmowa

Nienachalny, dający się lubić. Myślę, że przypadnie do gustu wielu osobom. Ja odbieram go jako zapach dobry na cały rok.
I przy tym wszystkim właśnie napisałam - zdecydowanie nie jest to przeciętniak. Nie znam niczego podobnego i nie jestem w stanie go z niczym pomylić.

Cytrusy i kwiaty zdecydowanie wyczuwalne, osadzone na paczuli i mchu, które dodają mu charakteru. Za to nie wyczuwam w ogóle piżma. Zero. I dobrze. Rumianek mile zaskakuje, a cała kompozycja jest świeża, ale nie przesadnie - nie lubię typowych świeżaków, a ten bardzo często gości na mojej skórze.

Dla mnie uniwersalny w zastosowaniu - Jest dobrym dopełnieniem eleganckiej stylizacji do biura, ale też śmiało używam go w celach prywatnych:). Dodaje pewności siebie, jest mi w nim miło i jest też miło otoczeniu :)
Jest to jeden z dwóch zapachów, którym lubię pachnieć bez względu na okoliczności.

Na mojej skórze jest trwały, spsikawszy się rano, jest ze mną cały dzień.

2017
mamigora
mamigora

Szklisty zapach. Przypomina trochę imbirowo-cytrynowy sorbet. W tym pucharku z zimną, lodową kruszonką zamieszano łyżkę mleka, albo bitej śmietany, na pewno czegoś kremowego dla utemperowania ostrości i kwaśności. Wąchając Romance mam skojarzenia ze śliskim jedwabiem i tu przychodzą na myśl płatki róży, która gdzieś się czai. Jest w nich mleczna, łagodna nuta, a jednocześnie coś orzeźwiającego, szczypiącego nos. Dziwna mikstura, czasem sprawia wrażenie zepsutej, a momentami układa się tak subtelnie i uroczo, aż dziw bierze. Romance ma dwie warstwy - jedna zadziorna i kokietująca, a druga łagodna, grzeczna. Jak kobieta, która się zakochała i poddała uczuciu, ale dalej podsyca ogień flirtem i zabawą.
Zapach bardzo przypomina City Glam Armaniego, mają niemal taką samą bazę. Niezobowiązujący i na swój sposób uroczy, choć czasem przypomina jakiś tani dezodorant z przeszłości.
Nie umiem się zdecydować.

2017
Aria
Aria

Idealny zapach do pracy - elegancki, delikatny, odbierany przez otoczenie jako miły. Uwielbiam go. I jeszcze tak rzadko spotykana rumiankowa nutka...
"Romance" jest do tego stopnia niekontrowersyjny, że spokojnie można dać go w prezencie kobietom w każdym wieku. Nie ma w sobie niczego z odświeżaczy powietrza, o, nie!
To rozwiązanie na wszystkie oficjalne służbowe sytuacje, ale i na wizytę u cioci. Nie wyobrażam sobie, że zabrakłoby mi tego flakonu w toaletce.
Nigdy nie użyłam go na prywatne popołudniowe okazje, chociaż pewnie też byłoby miło ;-)

sailorcia
sailorcia

Lekki, świeży wiosenno-letni zapach. Na mojej skórze najlepiej wyczuwalne są rumianek, piżmo i frezja. Bardzo trwały i blisko skórny. Taki otulacz na co dzień.

Ambra
Ambra

Piękny, świeży ale niebanalny, intrygujący, kobiecy, "sexy".

kadanka
kadanka

bardzo "amerykanski" zapach, wpisujacy sie w koncowke lat dziewięćdziesiątych. skojarzenia ze stylem "preppy" charakterystycznym dla Ralpha Laurena. Zapach jest swiezy i nienachalny. jak na dzisiejszy dzien dosyc intensywny. delikatnie cieply, dosyc mocno kwiatowy, ale jednak swiezy. to cieplo pochodzi chyba od rumianku, jest takie jakby ziołowe wlasnie. swiezosc dają delikatnie podana cytryna i lotos, a z kwiatow najmocniej czuje roze, troszke frezji tez sie pojawia. efekt jest naprawdę zgrabny i pelen wdzieku, warto je przetestować.

perfumeholic88
perfumeholic88

Jak widzę rumianek w składzie to od razu włącza mi się lampka ostrzegawcza - czyli będzie źle. Jednak zaskoczenie! To wyjątkowo uroczy zapach, wręcz stworzony na lato nawet gorące dni, bo nie przytłacza, a także na wiosnę. Perfekcyjny do letniej sukienki, którą założymy na piknik na trawie z ukochanym. Czuję tu frezję z różą, a rumianek niby się też tu błąka, ale jest raczej nieśmiały ( i bardzo dobrze!). Zapach łagodny, kobiecy i zwiewny. Podoba mi się!

Arleen
Arleen

Zakochalam sie w tym zapachu i towarzyszy mi juz kilka ladnych lat. Okreslilabym go jako zapch idealny. Swiezy, zwiewny, romantyczny, intrygujacy, kobiecy i dziewczecy jednoczesnie. Jest to dla mnie ponadczasowy zapach. Idealny o kazdej porze roku i dnia. Kiedy mam go na sobie czuje sie wyjatkowo. Wiem, ze pozostane mu wierna na zawsze.

amanda
amanda

Kwiatowo owocowo rumiankowy bym dodała , ponieważ ta wdzięczna roślinka lecznicza na cieńkich łodyżkach z kwiatuszkami o delikatnych kruchych płateczkach , jest dość intensywnie wyczuwalna na początku.
W zasadzie cały zapach jest delikatny i dośc trudno rozpoznać poszczególne nuty.
Może poza jedynie rumiankiem , którego nie sposób było pominąć , to już reszta jest połączona w letnim splocie łagodności.
Ogólnie zapach z pewnością nie jest zapadający w pamięć , zdecydowanie sporo jest tego typu letnich , wakacyjnych nieskomplikowanych eterycznych zapachów.
Myślę , że będzie odpowiedni dla poszukiwaczek czegoś w tym stylu na letnie dni , by łagodnie otulić się czymś romantycznym , zwiewnym nie męczącym.

Zakupowe okazje

71.00 USD
Ralph Lauren Romance Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Ralph Lauren Romance Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
71.99 USD
Ralph Lauren Romance Eau de Parfum Spray for Women - 1 oz.
Ralph Lauren Romance Eau de Parfum Spray for Women - 1 oz.
74.00 USD
85.00 USD
Ralph Lauren Romance Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Ralph Lauren Romance Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
91.99 USD
Ralph Lauren Romance Eau De Parfum Spray - 3.4 oz.
Ralph Lauren Romance Eau De Parfum Spray - 3.4 oz.
94.00 USD
11.99 USD
Instyle Fragrances An Impression Spray Cologne for Women Romance - 3.4 fl oz
Instyle Fragrances An Impression Spray Cologne for Women Romance - 3.4 fl oz
61.99 USD
Ralph Lauren Romance Eau de Parfum Natural Spray - 1.7 oz.
Ralph Lauren Romance Eau de Parfum Natural Spray - 1.7 oz.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Romance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Romance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Romance marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Romance marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Mademoiselle Ghost Ghost Deep Night Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Christian Dior Dune Lancome Miracle Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Chanel Allure Mugler Alien Chanel Cristalle Eau Verte Chanel Allure eau de parfum Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Chanel Chance Eau Tendre Halle Berry Halle Cacharel Noa Perle Lanvin Jeanne Lanvin Christian Dior J`adore Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Lolita Lempicka Lolita Lempicka Guerlain Idylle Eau Sublime Coty Vanilla Fields