Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Big Pony 1 Ralph Lauren dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 1

conifer
Big Pony 1 Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia

Big Pony 1 marki Ralph Lauren to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Big Pony 1 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yves Cassar. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, dąb i grejpfrut.

Lima Dąb Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Big Pony 1 by Ralph Lauren.

Big Pony 1 Recenzje Perfum

Wodnik
Wodnik

Sam zapach fajny, bardzo odświeżający, ale zabija go słabiutka trwałośc i trochę wyczuwalna syntetycznośc.
Szkoda, że tak wyszło, bo był potencjał na dobry zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Big Pony 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Big Pony 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Big Pony 1 marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Big Pony 1 marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Oriflame Signature Givenchy Givenchy Gentleman Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme GianMarco Venturi GMV 2001 Cartier Roadster Sport Norma Kamali Ceremony D.S. & Durga Vetyver LR Bruce Willis Michael Jordan Legend Sinfonia di Note Bouquet de Bois Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine