Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Offshore Rémy Latour dla kobiet i mężczyzn

Offshore Rémy Latour dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Offshore marki Rémy Latour to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Offshore został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są grejpfrut i lima; nutami serca są geranium, jaśmin, kardamon i czarna porzeczka; nutami bazy są cynamon i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Lima

Geranium Jaśmin Kardamon Czarna porzeczka

Cynamon Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Offshore by Rémy Latour.

Offshore Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rémy Latour Offshore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rémy Latour Offshore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Offshore marki Rémy Latour. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Offshore marki Rémy Latour reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Burberry London for Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Krizia My Africa Perry Ellis 360° Red for Men Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme Coty Dulce Vanilla LR Marcus Schenkenberg Eau de Parfum Opus Oils Dirty Sexy Wilde Franck Olivier Passion Man Pal Zileri Collezione Privata Cashmere E Ambra Smell Bent Desperado Tesori d`Oriente Marrakech Neroli E Cardamomo