Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Manès Rémy Latour dla mężczyzn

Manès Rémy Latour dla mężczyzn

Manès marki Rémy Latour to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Manès został wydany w 1990 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, nuty drzewne, lawenda, cedr, nuty zielone i aromatyczne przyprawy.

Drzewo sandałowe Nuty drzewne Lawenda Cedr Nuty zielone Aromatyczne przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Manès by Rémy Latour.

Manès Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rémy Latour Manès, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rémy Latour Manès, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Manès marki Rémy Latour. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Manès marki Rémy Latour reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Robert Piguet Visa 2007 Joop! Joop! Femme Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Montale Vetiver Des Sables Yves Rocher Hoggar David & Victoria Beckham Signature for Him Bois 1920 Real Patchouly Manuel Canovas Ballade Verte Lorenzo Villoresi Incensi By Kilian Back to Black D.S. & Durga Smoked Amber FUBU Plush