Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Kyriaz Rémy Latour dla mężczyzn

Kyriaz Rémy Latour dla mężczyzn

Kyriaz marki Rémy Latour to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Kyriaz został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są kminek, grejpfrut, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, sosna, goździk (roślina), drzewo sandałowe, paczula i jaśmin; nutami bazy są skóra, ambra, mech dębowy i tytoń.

Kminek Grejpfrut Bergamotka Cytryna

Cyklamen Sosna Goździk (roślina) Drzewo sandałowe Paczula Jaśmin

Skóra Ambra Mech dębowy Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kyriaz by Rémy Latour.

Kyriaz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rémy Latour Kyriaz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rémy Latour Kyriaz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kyriaz marki Rémy Latour. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kyriaz marki Rémy Latour reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Yves Saint Laurent Jazz Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Acca Kappa Cedro Saint Amour Si Pure Pour Homme Avon Just Play for Him Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Tonino Lamborghini Esplosivo Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels REN Cologne 04 Smell Bent Thai'd Down The Different Company De Bachmakov Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta