Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Puposhka Pupa dla kobiet

Puposhka Pupa dla kobiet

kakaowy
Puposhka Pupa dla kobiet Filmy

Puposhka marki Pupa to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, melon, liczi, czarna porzeczka, mandarynka, grejpfrut i cytryna; nutami serca są magnolia, róża i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia, ciemna czekolada i cedr.

Pomarańcza Melon Liczi Czarna porzeczka Mandarynka Grejpfrut Cytryna

Magnolia Róża Frezja

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Ciemna czekolada Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Puposhka by Pupa.

Puposhka Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pupa Puposhka, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pupa Puposhka, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Puposhka marki Pupa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Puposhka marki Pupa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Miss Sixty Miss Sixty Flower Power Christian Dior Dune Sun Paris Hilton Just Me Ghost Ghost Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Love Passport A Bloom Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008 Baratti Want a summer cocktail? Comptoir Sud Pacifique Mora Bella Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord InStyle Sex in The City Sexy