Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Flowing Man Puma dla mężczyzn

Flowing Man Puma dla mężczyzn

Miałem: 2

Flowing Man marki Puma to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Flowing Man został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, mięta, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są bazylia, cedr i cytrusy; nutami bazy są paczula i piżmo.

Różowy grejpfrut Mięta Bergamotka Nuty zielone

Bazylia Cedr Cytrusy

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowing Man by Puma.

Flowing Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Flowing Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Flowing Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowing Man marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowing Man marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Inne z grupy orientalno - fougere
Iceberg Iceberg Effusion Man Amouage Jubilation for Men Alfred Dunhill Dunhill London Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Pierre Balmain BalMan Borsalino Panama Liz Claiborne Mambo for Men Hollister Socal for Men Lucky Brand Lucky You for Men Chiemsee Revolution! Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Bond No 9 Cooper Square