Marki » N-Q » drzewne « Grupy

Potion For Women Pull and Bear dla kobiet

Potion For Women Pull and Bear dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Potion For Women marki Pull and Bear to drzewne perfumy dla kobiet. Potion For Women został wydany w latach 2012's. Nutę głowy stanowi cedr; nutami serca są ambra i nuty drzewne; nutą bazy jest ambra.

Cedr

Ambra Nuty drzewne

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Potion For Women by Pull and Bear.

Potion For Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pull and Bear Potion For Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pull and Bear Potion For Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Potion For Women marki Pull and Bear. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Potion For Women marki Pull and Bear reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Canali Summer Night Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Pierre Balmain Miss Balmain Pierre Guillaume PG18 Cadjmere Zara Sandalo Xerjoff Homme Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Givenchy Pi Neo 2010 Sage Machado Pearl Comme des Garcons Wonderwood Farmacia SS. Annunziata Patchouly Indonesiano Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver