Marki » N-Q » aromatyczno - fougere « Grupy

Potion For Man Pull and Bear dla mężczyzn

Potion For Man Pull and Bear dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 3

tytoniowy

Potion For Man marki Pull and Bear to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Potion For Man został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są lawenda, estragon, kardamon i geranium; nutami bazy są cedr, tytoń, piżmo i drzewo sandałowe.

Cytryna Bergamotka Pomarańcza Mandarynka

Lawenda Estragon Kardamon Geranium

Cedr Tytoń Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Potion For Man by Pull and Bear.

D&G

Potion For Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pull and Bear Potion For Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pull and Bear Potion For Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Potion For Man marki Pull and Bear. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Potion For Man marki Pull and Bear reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Creed Tabarome Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Bill Blass Amazing for Men Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense Montana Montana Green Bijan Bijan Black for Men Erox Realm Men Eclectic Collections Carte Blanche Roxana Illuminated Perfume Vera Sprezzatura 730 Amore Sviscerato Alfred Dunhill Dunhill Edition Mansfield Georges Feghali Monte Carlo