Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Gym Woman Pull and Bear dla kobiet

Gym Woman Pull and Bear dla kobiet

Gym Woman Pull and Bear dla kobiet Zdjęcia

Gym Woman marki Pull and Bear to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Gym Woman został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, liść cytryny i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, róża, fiołek i cedr; nutami bazy są białe piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Zielone Jabłko Liść cytryny Grejpfrut

Jaśmin Róża Fiołek Cedr

Białe piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gym Woman by Pull and Bear.

Gym Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pull and Bear Gym Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pull and Bear Gym Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gym Woman marki Pull and Bear. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gym Woman marki Pull and Bear reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chaumet Chaumet Estée Lauder Private Collection Versace Versace Essence Exciting Alfred Sung Pure Faconnable Face a Face pour Femme Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Ayala Moriel Charisma Ulric de Varens Mini Kiss Michael Storer Stephanie Damien Bash Parfum Lucifer No.2 Dana Zig Zag Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Gin & Rosewater