Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Buddy Fraîche Pull and Bear dla mężczyzn

Buddy Fraîche Pull and Bear dla mężczyzn

Buddy Fraîche Pull and Bear dla mężczyzn Zdjęcia

Buddy Fraîche marki Pull and Bear to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Buddy Fraîche został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są imbir, grejpfrut, mięta, cytryna, różowy pieprz, nuty zielone i anyż; nutami serca są jaśmin, geranium, kadzidło, cedr i róża; nutami bazy są ambra, paczula, wetyweria, tytoń, mech, drzewo sandałowe i labdanum.

Imbir Grejpfrut Mięta Cytryna Różowy pieprz Nuty zielone Anyż

Jaśmin Geranium Kadzidło Cedr Róża

Ambra Paczula Wetyweria Tytoń Mech Drzewo sandałowe Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Buddy Fraîche by Pull and Bear.

Buddy Fraîche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pull and Bear Buddy Fraîche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pull and Bear Buddy Fraîche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Buddy Fraîche marki Pull and Bear. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Buddy Fraîche marki Pull and Bear reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Gianfranco Ferre Gieffeffe Chevignon Best of Chevignon Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Demeter Fragrance Earl Grey Tea Jo Malone London Lime Basil & Mandarin Animale Animale Temptation for Men M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Guerlain La Cologne Du Parfumeur Asprey London Purple Water CnR Create Cancer for Men