Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

1991 Him Pull and Bear dla mężczyzn

1991 Him Pull and Bear dla mężczyzn

1991 Him Pull and Bear dla mężczyzn Zdjęcia

1991 Him marki Pull and Bear to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, 1991 Him został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytryna, rozmaryn, lawenda, bergamotka i fiołek; nutami serca są cedr, petitgrain, imbir, ananas i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, mech, piżmo, ambra i wanilia.

Cytryna Rozmaryn Lawenda Bergamotka Fiołek

Cedr Petitgrain Imbir Ananas Róża

Drzewo sandałowe Wetyweria Mech Piżmo Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1991 Him by Pull and Bear.

1991 Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pull and Bear 1991 Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pull and Bear 1991 Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1991 Him marki Pull and Bear. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1991 Him marki Pull and Bear reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Moschino Friends Men Annick Goutal Eau d'Hadrien Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Air-Val International Finding Nemo Jovoy Paris Hesperide Leonard Eau Fraiche de Leonard Yves Rocher Antartic Floris Special 127 Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Eclectic Collections Factor Kristel Saint Martin KSM