Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

1991 Her Pull and Bear dla kobiet

ozonowy
wodny
1991 Her Pull and Bear dla kobiet Zdjęcia

1991 Her marki Pull and Bear to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 1991 Her został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są tangeryna, arbuz i miód; nutami serca są róża i frezja; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Tangeryna Arbuz Miód

Róża Frezja

Irys Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1991 Her by Pull and Bear.

1991 Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pull and Bear 1991 Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pull and Bear 1991 Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1991 Her marki Pull and Bear. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1991 Her marki Pull and Bear reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Sheer Stella 2006 Abinoam Inveja Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Prada No6 Tubereuse Barbie Barbie Aventura Bogner Bogner Woman No.1 Coach Iris Splash DSH Perfumes En Fleur The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk Ulric de Varens UDV Pour Elle Lalique Fleur de Cristal