Marki » N-Q » « Grupy

Confetto Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

migdałowy
lekko korzenny
orzechowy

Confetto marki Profumum Roma to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Confetto został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, piżmo, kandyzowany migdał, anyż i wanilia.

Ambra Piżmo Kandyzowany migdał Anyż Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Confetto by Profumum Roma.

Hypnotic Poison
Hypnotic Poison Eau Secrete
Hypnotic Poison Eau de Parfum
Valentina Poudre
Warm Vanilla Sugar

Confetto Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Kiedyś posiadałam Hypnotic Poison, i teraz, po kilku latach, z pamięci nie odróżniłabym go od Confetto na moim nadgarstku, zapamiętałam go jako identyczny.
Confetto to gęsty, waniliowo-migdałowy pudding, niesłuchanie słodki, gęsty. Wanilia przypomina mi nieco olejek do ciast- jest lekko sztuczna, ale bardzo esencjonalna. Od HP różni ten zapach głównie fakt, że jest zdecydowanie trwalszy, i jest nieco bardziej przestrzenny.
Podobieństwo jest na tyle uderzające, że nie warto przepłacać za Confetto, jeśli HP już mamy. Jeśli jednak chcemy mieć odpowiednik trwalszy, z dłuższym ogonem, warto pokusić się o zapach Profumum.

Szozda
Szozda

Moim zdaniem jedna z obowiązkowych pozycji w szafie miłośników gourmandów i migdałów. Trwałość jedna z lepszych mi znanych. Zapach podobny do HP z przed okresu reformulacji. Dużo trwalszy od obecnej wersji HP.
Uwielbiam ten zapach, szczególnie zimą.

Beata Maria
Beata Maria

Perfumy należą do rodziny orientalnej łagodnej i jest to prawidłowe przyporządkowanie. Przede wszystkim delikatne i słodkie migdały posypane dodatkowo cukrem. Ależ słodko! Początkowo nie byłam zachwycona jednak wraz z upływem czasu zapach zaczął wydobywac przyjemniejsze, mniej słodkie akordy, stabilizować się i delikatnieć. Z każdą chwilą stawał się przyjemniejszy i przywoływał w głowie miłe obrazy. Działa na wyobraźnię i wspomnienia słodkiego dzieciństwa:-). Baza ambrowo-piżmowa. Anyżu nie wyczuwałam. Polecam wielbicielkom gęstej słodyczy.Mega trwały! Flakon typowy dla PVR.

Migdały i wanilia – migdały są sztuczne niczym choinka zapachowa, a wanilia przypomina olejek do ciast – zmęczył mnie ten zapach. Bardzo trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Confetto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Confetto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Confetto marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Confetto marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Indecence Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Ambre Sultan Profumum Roma Battito d`Ali Gucci Gucci pour Homme Carner Barcelona Cuirs Yves Rocher Neonatura Cocoon Lubin Idole Eau de Parfum M. Micallef Aoud Donna Karan Essence Wenge Nasomatto Black Afgano Olivier Durbano Black Tourmaline Annayake Miyako DSQUARED² Potion Parfum d`Empire Cuir Ottoman Serge Lutens Fille en Aiguilles Voluspa Baltic Amber Histoires de Parfums Ambre 114 Oscar de la Renta Rosamor Etro Ambra