Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 2

morski
lekko korzenny
Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tirrenico marki Profumi del Forte to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tirrenico został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są nuty morskie, nuty drzewne, sycylijska gorzka pomarańcza i bergamotka; nutami serca są nuty owocowe, bazylia, jaśmin, Żywica elemi i koper włoski; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i białe piżmo.

Nuty morskie Nuty drzewne Sycylijska gorzka pomarańcza Bergamotka

Nuty owocowe Bazylia Jaśmin Żywica elemi Koper włoski

Drzewo sandałowe Mech dębowy Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tirrenico by Profumi del Forte.

Tirrenico Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi del Forte Tirrenico, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi del Forte Tirrenico, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tirrenico marki Profumi del Forte. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tirrenico marki Profumi del Forte reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Aubusson Aubusson Man in Blue Puma Urban Motion for Him Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics Donna Karan Essence Lavender Demeter Fragrance White Russian CB I Hate Perfume Lavender Tea Ann Taylor Chic Skeem Tea Leaf MOR Jasmine Tea Solinotes Coco