Marki » N-Q » « Grupy

Rouge Royal For Men Princesse Marina De Bourbon dla mężczyzn

miodowy
cynamonowy
Rouge Royal For Men Princesse Marina De Bourbon dla mężczyzn Zdjęcia

Rouge Royal For Men marki Princesse Marina De Bourbon to perfumy dla mężczyzn. Rouge Royal For Men został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, geranium, cytryna amalfi, Żywica, kardamon, cynamon, biały miód, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Lawenda Geranium Cytryna Amalfi Żywica Kardamon Cynamon Biały miód Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rouge Royal For Men by Princesse Marina De Bourbon.

Rouge Royal For Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal For Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal For Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rouge Royal For Men marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rouge Royal For Men marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Santalum Police Pure Man Pacsun Vurt Comme des Garcons Daphne Halston Halston Man Oriflame City Oasis Paolo Gigli Terra Linari Eleganza Luminosa Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Encens Mystique Demeter Fragrance Christmas In New York Victoria`s Secret Life Is Pink Live Pink NafNaf Fashion Instinct