Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Asteria Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Asteria Princesse Marina De Bourbon dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Asteria Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia Asteria Princesse Marina De Bourbon dla kobiet Zdjęcia

Asteria marki Princesse Marina De Bourbon to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Asteria został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są Śliwka i jałowiec; nutami serca są piwonia, goździk (przyprawa) i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i cedr.

Śliwka Jałowiec

Piwonia Goździk (przyprawa) Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Asteria by Princesse Marina De Bourbon.

Asteria Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Princesse Marina De Bourbon Asteria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Princesse Marina De Bourbon Asteria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Asteria marki Princesse Marina De Bourbon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Asteria marki Princesse Marina De Bourbon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Lancome Attraction D`Orsay La Dandy Versace Jeans Couture Glam Police Eyes For You Agatha Ruiz de la Prada El Beso Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia S. Cute Luxe Berry Pearly Yellow Indult Isvaraya B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Sabon Zohar (Musk)