Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

No2 Oeillet Prada dla kobiet i mężczyzn

No2 Oeillet Prada dla kobiet i mężczyzn

No2 Oeillet Prada dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

No2 Oeillet marki Prada to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. No2 Oeillet został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (roślina), irys, heliotrop, wetyweria, paczula, piżmo, goździk (przyprawa), róża majowa, kumaryna i drzewo sandałowe.

Goździk (roślina) Irys Heliotrop Wetyweria Paczula Piżmo Goździk (przyprawa) Róża majowa Kumaryna Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No2 Oeillet by Prada.

No2 Oeillet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada No2 Oeillet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada No2 Oeillet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No2 Oeillet marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No2 Oeillet marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Perry Ellis Perry Ellis f Avon Individual Blue Acqua di Genova Gold Valentino Rock`n Dreams Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia Julian Rouas Swing Glamour JoAnne Bassett Madame Pompadour Norma Kamali Violette Elizabeth Taylor Violet Eyes Caswell Massey Freesia