Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Infusion de Rossetto Prada dla kobiet

Infusion de Rossetto Prada dla kobiet

miodowy
Infusion de Rossetto Prada dla kobiet Zdjęcia Infusion de Rossetto Prada dla kobiet Zdjęcia

Infusion de Rossetto marki Prada to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Infusion de Rossetto został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Nutami głowy są malina i mandarynka; nutami serca są geranium, róża i fiołek; nutami bazy są wanilia, miód i piżmo.

Malina Mandarynka

Geranium Róża Fiołek

Wanilia Miód Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Infusion de Rossetto by Prada.

Infusion de Rossetto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prada Infusion de Rossetto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prada Infusion de Rossetto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Infusion de Rossetto marki Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Infusion de Rossetto marki Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Prairie Midnight Rain Naomi Campbell Exult Iceberg Fluid Woman Christian Dior Dior Star Jil Sander Jil Sander No 4 Benetton Funtastic Sweet Fruits for Girls Lilly Pulitzer Squeeze Fragonard Cerisier en Fleurs Salvatore Ferragamo Incanto Bliss Aftelier Cassis Ted Lapidus Silk Way Chanel Chance Eau Tendre