Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Dangerous Kiss Pimkie dla kobiet

Dangerous Kiss Pimkie dla kobiet

Dangerous Kiss marki Pimkie to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dangerous Kiss został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutą bazy jest ambra.

Grejpfrut

Nuty kwiatowe

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dangerous Kiss by Pimkie.

Dangerous Kiss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pimkie Dangerous Kiss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pimkie Dangerous Kiss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dangerous Kiss marki Pimkie. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dangerous Kiss marki Pimkie reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Paul Smith Paul Smith Floral Torand Beverly Hills 90210 Mugler Alien Eau Luminescente Mary Kay Elige Adrienne Vittadini Venezia Maitre Parfumeur et Gantier Freesia d’Or Antonia`s Flowers Floret M. Micallef Ananda Stacked Style Empress Lilly Aloha Beauty Tropical Gardenia Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir