Marki » N-Q » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Vetiver Matale Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Matale Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Vetiver Matale Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetiver Matale marki Pierre Guillaume to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver Matale został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, herbata, tytoń, nuty drzewne, heliotrop, drewno kaszmirowe i miód.

Wetyweria Herbata Tytoń Nuty drzewne Heliotrop Drewno kaszmirowe Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Matale by Pierre Guillaume.

Vetiver Matale Recenzje Perfum

Morawagin
Morawagin

Taki wetiwer w wersji lajt.
Mamy herbatke,mamy imbir,trochę tytoniu.
Za sprawą miodu i heliotropu odechciewa mi się analizować kompozycje.Po pierwsze zabijają kompozycje
swoim ciężarem. Poza tym brzmią do bólu syntetycznie.
Coś podobnego miałem z Vetyverem Mony.

fortissimo1603
fortissimo1603

Spodobał mi się ten zapach. Na mojej skórze to wyłącznie tytoń. W otwarciu lekko herbaciany, w sercu bardziej suchy za sprawą wetiweru, stopniowo nabiera słodyczy i taki pozostaje do samego końca. Opis może wydawać się błahy, ale w moim odczuciu perfumy są warte uwagi.

Czas trwania zapachu jest olfaktorycznym przedstawieniem produkcji dobrego jakościowo tytoniu, przeznaczonego nie do byle papierosa a do drewnianej, poczciwej fajki.
Wszystko zaczyna się od rześkiego poranka na plantacji tytoniu, gdzie spracowane dłonie miejscowej ludności zrywają jeszcze wilgotne od rosy soczyste, zielone liście. Następnie w samo południe składane są na szerokich lnianych matach, by wysuszyły się w gorącym słońcu i wieczorem mogły pojechać w podróż do fabryki. Gdzie później, lekko aromatyzowane miodem, trafią do podarowanej przez ukochanego dziadka, starej fajki.
Nawet sam Sherlock Holmes nie powstydziłby się palić takiego tytoniu :)

Fajny klimat, fajny zapach, tylko trochę mało trwały. Ale zachęcam do poznania.
W sam raz na zbliżającą się jesień.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Guillaume Vetiver Matale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Guillaume Vetiver Matale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Matale marki Pierre Guillaume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Matale marki Pierre Guillaume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Chloe Chloe Collection 2005 D`Orsay Le Nomade Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Puma Man Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Avon Dreamlife Nautica Latitude Longitude Pierre Guillaume PG03 Cuir Venenum Faconnable Faconnable Jean Charles Brosseau Atlas Cedar