Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

PG21 Felanilla Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

PG21 Felanilla Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

PG21 Felanilla Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia PG21 Felanilla Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia PG21 Felanilla Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

PG21 Felanilla marki Pierre Guillaume to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. PG21 Felanilla został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys włoski, ambra, siano, szafran, tahitiańska wanilia i liść bananowca.

Irys włoski Ambra Siano Szafran Tahitiańska wanilia Liść bananowca

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG21 Felanilla by Pierre Guillaume.

Shalimar

PG21 Felanilla Recenzje Perfum

Otwarcie jest duszne i bardzo intensywne – gorzki szafran i wanilia. Przez tę gęstą chmurę przedziera się nieśmiało bardzo ładna nuta słodkawo – wytrawnego siana. Później zaczyna dominować gęsta, słodka wanilia w połączeniu z irysem – baza bardzo przypomina Shalimar, ale wanilia nie jest tak cudownie pudrowa i otulająca.

Dobry zapach – bardzo trwały.

amanda
amanda

Ja w nich czuję sporo ciepłej ambry, przytulnego pudrowego irysa, również szafran i wanilię.
Nie wiem za bardzo jaka jest ta tahitańska wanilia,ale wanilia jest z pewnością i wraz z irysem dodają sporo przytulności.
Tylko mam problem z sianem bo go nie czuję a nie powiem, zapach siana bardzo lubię.
Myślę ,że sporo osób lubi zapach siana bo kojarzy się z latem,urlopem, wakacjami i dzieciństwem ,wspmnieniem beztroskich wakacji..
Może inni mają więcej szczęścia i to sianko czują.
Nie są odkrywcze, może wcale o to nie chodzi, ale bardzo przytulne i cieplutkie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Guillaume PG21 Felanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Guillaume PG21 Felanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG21 Felanilla marki Pierre Guillaume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG21 Felanilla marki Pierre Guillaume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Prada Prada (Amber) Frapin 1270 Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Yves Rocher Neonatura Cocoon Kenzo Kenzo Jungle le Tigre M. Micallef Gaiac Serge Lutens Fumerie Turque Tom Ford Tobacco Vanille Givenchy Organza M. Micallef Patchouli Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Annick Goutal Sables L`Artisan Parfumeur Noir Exquis Annick Goutal Ambre Fétiche Comme des Garcons Floriental Frederic Malle Musc Ravageur Hermes Hermessence Ambre Narguile Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Chanel Coco Eau de Parfum