Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

PG05 L'Eau de Circe Pierre Guillaume dla kobiet

PG05 L'Eau de Circe Pierre Guillaume dla kobiet

miodowy
żółtych kwiatów

PG05 L'Eau de Circe marki Pierre Guillaume to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. PG05 L'Eau de Circe został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, paczula, orchidea, róża damasceńska, osmantus, jaśmin, nuty drzewne, ylang-ylang, tangeryna, nuty zielone, biała brzoskwinia i miód.

Ambra Paczula Orchidea Róża damasceńska Osmantus Jaśmin Nuty drzewne Ylang-ylang Tangeryna Nuty zielone Biała brzoskwinia Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG05 L'Eau de Circe by Pierre Guillaume.

X for Women
Marella Ferrera
Deci Dela

PG05 L'Eau de Circe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Guillaume PG05 L'Eau de Circe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Guillaume PG05 L'Eau de Circe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG05 L'Eau de Circe marki Pierre Guillaume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG05 L'Eau de Circe marki Pierre Guillaume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Nahema Serge Lutens A La Nuit Givenchy Organza Indian Jasmin Al-Rehab Balkis Rochas Alchimie Nautilus Donna Nautilus Iceberg The Iceberg Fragrance Ulric de Varens So Varens Mexx Mexx Black for Her Mila Schön `00 Yves Rocher Shafali Fleur Rare Lush Twilight