Marki » N-Q » aromatyczno - owocowe « Grupy

Ciel d`Airain Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

Ciel d`Airain Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

kwaśny
Ciel d`Airain Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ciel d`Airain Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ciel d`Airain Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ciel d`Airain marki Pierre Guillaume to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ciel d`Airain został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty owocowe, oliwka, grusza i ambra.

Nuty owocowe Oliwka Grusza Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ciel d`Airain by Pierre Guillaume.

Ciel d`Airain Recenzje Perfum

Początek bardzo przyjemny - nieprzesadnie słodkie owoce, na podkładzie z zielonych, nieco cierpkich nut. Ale niestety zapach szybko zmienia się w banalne mydełko, do tego o słabej mocy i mizernej trwałości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Guillaume Ciel d`Airain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Guillaume Ciel d`Airain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ciel d`Airain marki Pierre Guillaume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ciel d`Airain marki Pierre Guillaume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Premier Figuier By Kilian Imperial Tea M. Micallef Gaiac Ginestet Sauvignonne Olivier Durbano Black Tourmaline Escentric Molecules Molecule 02 Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Nasomatto Duro Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Jo Malone London Blackberry & Bay Yves Saint Laurent In Love Again L`Artisan Parfumeur Bois Farine Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer By Kilian Straight to Heaven Hermes Hermessence Ambre Narguile Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal)