Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Bois Blond Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn

Bois Blond Pierre Guillaume dla kobiet i mężczyzn
Sponsored
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 6
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 3 Miałem: 3 Chcę: 6

główne akordy
zielony
drzewny
białe kwiaty
ziołowy
ambrowy
świeży korzenny

Bois Blond marki Pierre Guillaume to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bois Blond został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Nutami głowy są trawa, galbanum i pszenica; nutami serca są cedr i siano; nutami bazy są ambra, piżmo i tytoń leśny.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 6 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Trawa Galbanum Pszenica

Środkowe Nuty
Cedr Siano

Dolne Nuty
Ambra Piżmo Tytoń leśny

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 3
 
duża 1
 
bardzo duża 1
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 3
 
duża 1
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois Blond by Pierre Guillaume.

Ten zapach przypomina mi...  
Thunderstorm
0 nie tak

Advertisement

Bois Blond Recenzje Perfum

Raisa
Raisa

Nie ma zapachu, który kojarzyłby mi się z końcem lata bardziej niż Bois Blond. Co oczywiście nie znaczy, że takiego zapachu nie ma w ogóle.

Słońce pozbawione sił, łąki zmęczone słońcem. Trawa, która jest już sianem, zboże, które prosi, żeby je ściąć.
Pierre Guillaume zamknął w tym zapachu przesyt natury samą sobą.
Już za dużo. Już koniec. Już jestem gotowa witać jesień – i to z cichą radością.

Pozostaje jeszcze pytanie: po co nosić na sobie koniec lata? Noszone teraz, w ostatnich dniach sierpnia albo pierwszych września, Bois Blond jest jak jedno słowo za dużo, niepotrzebne dopowiedzenie. Ale założę się, że w listopadzie albo w lutym sięgnę po niego z uśmiechem, może nawet entuzjazmem, który dziś wydaje się tak odległy od wszystkiego, co jest w tym zapachu.

Sep
03
2015
lady Vader
lady Vader

Byłam bardzo ciekawa tych perfum z powodu obecności siana w nutach. Zapach siana jest jednym z moich ukochanych zapachów natury i jednym ze wspomnień szczęśliwego, beztroskiego dzieciństwa - bezskutecznie poszukuję go w perfumach. Tutaj też go nie znalazłam.

W Bois Blond są – owszem - wysuszone zioła, ale wymieszane ze słodką ambrą - zbyt słodką. Siano, które znam, nie pachnie słodko - jest raczej gorzkie, wytrawne, narkotyczno-ziołowe – tutaj nic z tego nie ma.

Zapach zmierza w kierunku całkiem ładnej i trwałej ziołowo - piżmowej męskiej wody kolońskiej i to już koniec. Siana brak nadal.

Aug
15
2013
vertigo
vertigo

Bois Blond ma piękny początek.
Lekko wilgotne, aromatyczne korzonki. Piaszczysta, jasna ziemia. Igliwie. Zapach starych drewnianych kościółków. Wspaniałe doznanie dla kogoś, kto kocha naturalne zapachy i aromat lasu.

Po około godzinie-dwóch zapach wysładza się i w kolejnych godzinach staje się coraz bardziej słodki i mdły, ale to jest taka 'męska' słodycz, z dodatkiem czegoś mszystego i zielonego. Czyżby biały tytoń?
Początek cudowny, reszta - dla mnie nienoszalna. Ta mdłość aż ściska w gardle.

Feb
03
2013
kpnz
kpnz

Zapach ładny. Niegdyś zakochana w niszy uważałam go za naturalny genialny twór. Jednak po ukierunkowaniu mojego gustu (jeszcze nie całkiem) zaczynam go postrzegać jako dość prostą, banalną kompozycję z sianem jako nutą przewodnią. Zapach niebywale swojski, gdy go czuję przenoszę się na sierpniowe pola, gdzie po zachodzie słońca, po żniwach, turlam się w świeżym snopku siana. I tylko tyle. Dla niektórych aż tyle. Brakuje mi tu czegoś, co nadałoby tej kompozycji bardziej ludzkiego temperamentu, aniżeli tylko wspomnienie sierpniowych kotłowań w zbożu.

Oct
14
2012

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Guillaume Bois Blond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Guillaume Bois Blond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois Blond marki Pierre Guillaume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois Blond marki Pierre Guillaume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy orientalno - drzewne
Escada Escada Magnetism for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Tom Ford Oud Wood Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Pierre Balmain Ambre Gris Jo Malone London Dark Amber & Ginger Lily Hors La Monde Shiloh Lorenzo Villoresi Patchouli Van Gils Puur Boadicea the Victorious Agarwood Collection Inquisitive DSH Perfumes Sandalo Inspiritu Dorin Roses des Vents Sud

Advertisement

Popularne marki i zapachy: