Marki » N-Q » « Grupy

Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition Pierre Cardin dla kobiet

Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition Pierre Cardin dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 1

Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition marki Pierre Cardin to perfumy dla kobiet. Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, jaśmin i ananas; nutami serca są fiołek, frezja, piwonia i czerwone jabłko; nutami bazy są wanilia, piżmo, paczula, cedr i morela.

Bergamotka Jaśmin Ananas

Fiołek Frezja Piwonia Czerwone jabłko

Wanilia Piżmo Paczula Cedr Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition by Pierre Cardin.

Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition marki Pierre Cardin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition marki Pierre Cardin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Si Lolita Hugo Boss Deep Red Guess Guess Seductive Bruno Banani Bruno Banani Woman Jessica Simpson Fancy Chanel Allure Sensuelle Oriflame M by Marcel Marongiu Lanvin Oxygene Avon Today Tomorrow Always Gold Oriflame Volare Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Isabella Rossellini Manifesto Guess Guess for Women Elizabeth Arden Sunflowers Oriflame Giordani Gold Oriflame Giordani White Gold Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Ghost Ghost Avon Extraordinary Laura Biagiotti Venezia 2011