Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Pure Grace Summer Philosophy dla kobiet

Pure Grace Summer Philosophy dla kobiet

kokosowy
Pure Grace Summer Philosophy dla kobiet Zdjęcia

Pure Grace Summer marki Philosophy to aromatyczne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Pure Grace Summer został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są bergamotka, nektar kokosowy i cytron; nutami serca są róża i kakao; nutami bazy są wanilia, piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Nektar kokosowy Cytron

Róża Kakao

Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Grace Summer by Philosophy.

Pure Grace Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Philosophy Pure Grace Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Philosophy Pure Grace Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Grace Summer marki Philosophy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Grace Summer marki Philosophy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Perry Ellis 360° for Men Gap G7 Bold Gap G7 Mixed Gap G7 Spiked Fragrances of Ireland Inis Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet DSH Perfumes Bon Vivant Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Roger & Gallet L`Homme Yosh U4eahh! 2.43 JoAnne Bassett Napoleon Xerjoff Oroville