Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

360° Red for Men Perry Ellis dla mężczyzn

360° Red for Men Perry Ellis dla mężczyzn

cynamonowy

360° Red for Men marki Perry Ellis to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. 360° Red for Men został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Louis Grauby. Nutami głowy są pomarańcza, gałka muszkatołowa, lima, mandarynka, bergamotka, goździk (przyprawa) i cynamon; nutami serca są lawenda i kolendra; nutami bazy są paczula, wetyweria, drzewo sandałowe, piżmo, czerwony cedr i mech dębowy.

Pomarańcza Gałka muszkatołowa Lima Mandarynka Bergamotka Goździk (przyprawa) Cynamon

Lawenda Kolendra

Paczula Wetyweria Drzewo sandałowe Piżmo Czerwony cedr Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 360° Red for Men by Perry Ellis.

Acqua di Gio
Aqua Vitae

360° Red for Men Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Kopia ARMANI, ale kopia to nie orginał. W 90 może 95% imitacja Armaniego. Plusy Armaniego to lepsze otwarcie i więcej składników oraz czasem lekka ewolucja zapachu,360 jest bardziej prosta,liniowa,no i składniki po porównaniu ręką w rękę są na plus Armaniego. Plusy 360 Red to ciut lepsza projekcja no i cena. Wniosek: chcesz mieć to co najlepsze kup Armani ADG Profumo,ale,jeśli szkoda Ci kasy na Profumo to polecam 360 Red. Acha,trzecia możliwość jesteś wierny klasykólowi i cenisz firmę - rozumiem Cię. Wniosek: kup któryś z tej trójki i będziesz zadowolony

2017
Pionow
Pionow

Zapach kupiłem w ciemno, największa pojemność (200ml). Wychwalany na forach, YouTube pomyślałem, że warto zaryzykować i rzeczywiście było warto.
Piękny zapach korzenny z gorzkimi cytrusami, który siedzi na mnie ponad 10 godzin i to nieźle projektując. Jeśli macie kłopoty z słabymi parametrami swojego letniego zapachu spróbujcie PE 360 red!

perfumeholic88
perfumeholic88

Skład daje nadzieję na świeżego przyprawowca i nawet byłam pewna, że Czerwony taki jest. Rozczarowanie i to duże, bo chciałam chciaż tańszego zamiennika AdG. To też się nie udało. Czerowny to masa syntetycznych, chemicznych cytryn i bergamotek. Dosłownie jakby nas ktoś oblał ich sokiem prosto z wielkich wiader. Dałoby się to zaakceptować, gdyby właśnie nie były one tam chamsko chemiczne ( przynajmniej na mnie są), a na dokładkę dochodzi do nich niezidentifkowana nuta czegoś sztucznego czego za żadne skarby nie umiem rozszyfrować. Cynamon? Przyprawy? No to może paczula, sandał? A gdzie tam! To w 100% cytrusowy świeżak, który sromotnie przegrywa z AdG i z wieloma innymi podobnymi kompozycjami. Zero ewolucji, zero głębi czy w ogóle CZEGOŚ co by mogło mnie przekonać, że nie jest tak źle. Gwoździem do trumny była też beznadziejna trwałość i projekcja. Nie dodam już nic więcej, bo nie warto.

Distaste
Distaste

Po 20 minutach od aplikacji zapach jest podobny w 90% do AdG i właśnie to nuta cynamonu/pikantności go odróżnia. Porównywałem wypusty Red i AdG z 2014 roku i aktualnie Armani nie ma za wiele do zaoferowania. Może ma fajniejsze otwarcie i na pewno ma lepszy atomizer;) Parametry na mnie lepsze ma Perry Ellis i jest też bardziej liniowy (jest tylko otwarcie, powiedzmy, ze wydłużone do 30 minut i reszta) co akurat w tym porównaniu jest dla mnie zaletą - AdG pachnie mi najlepiej przez około 2 godziny, potem jest różnie - czasem w bazie robi się lekko kwaśny. Gdyby te zapachy cenowo były zbliżone, to mógłbym uznać je za konkurencyjne. Jest jednak zupełnie inaczej i dlatego wybieram 360 Red i jeśli nie jesteś wielkim miłośnikiem AdG, to zrób tak samo. A jak jednak wielbisz AdG, to przynajmniej spróbuj.

Roq
Roq

Często porównywany z AdG Armaniego. Fakt, coś w tym jest.
Wczoraj zadałem sobie na skórę oba zapachy i Armani w stosunku do Red wydaje się być lekko cofnięty w rozwoju.
Armani jest lżejszy, ale w początkowej fazie jakby ostrzejszy od Red. Potem niewiele się z nim dzieje.
Za to Red urzekł mnie bardziej urozmaiconym bukietem i podanym w cieplejszej oprawie i jest mniej liniowy.
Nie są to duże różnice. Bardziej subtelne, bo Red na szczęście nie przesadza z tymi "spice'ami".
I dobrze, bo wtedy, podobieństwo do Gio było by nietrafione.
Trwałość Red i jego projekcja jest wyraźnie lepsza, niż w Gio, choć to wciąż lekki, wiosenno-letni zapach, a nie Lapidus PH.
Mimo, że wiele osób raportuje gigantyczną trwałość i projekcję (niektórzy piszą że nawet 10 godzin),
u mnie zapach zgasł po jakichś pięciu godzinach, ale to pewnie wina kiepskiej, chłodnej i deszczowej i wietrznej pogody, w jaką testowałem oba zapachy.
Bardzo żałuję, że na mojej skórze nie doczekałem się cynamonu, który występuje w składzie, ale mam wrażenie, że przy wysokich temperaturach, Red w pełni rozwinie skrzydła.
Podsumowując, Red pachnie znacznie "drożej", niż za niego dałem. Niedrogi, sympatyczny zamiennik AdG na cieplejsze dni...
Flakon dziwny. Ciężka, szklana, czerwona rura, z plastykową kulką w roli zatyczki.
Całość opakowana w grubą, kartonową tubę z dumnym napisem "Made in USA" na dole.
Spust atomizera działa ciężko. Trzeba dość mocno wciskać, ale wolę to, niż te, w niektórych Diorach, które włączają się, kiedy mucha na nich siada.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perry Ellis 360° Red for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perry Ellis 360° Red for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 360° Red for Men marki Perry Ellis. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 360° Red for Men marki Perry Ellis reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Body Kouros Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Chanel Allure Homme Sport Giorgio Armani Armani Code Givenchy Pi Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Burberry London for Men Ferrari Essence Oud Carolina Herrera CH Men Carolina Herrera 212 VIP Men Hermes Le Jardin de Monsieur Li Versace Versace Pour Homme Calvin Klein CK One Shock For Him Yves Saint Laurent L'Homme Bentley Bentley for Men Intense Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Gucci Gucci Pour Homme II Rochas Rochas Man