Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ylang Ylang Nosy Be Perris Monte Carlo dla kobiet

Ylang Ylang Nosy Be Perris Monte Carlo dla kobiet

żółtych kwiatów

Ylang Ylang Nosy Be marki Perris Monte Carlo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ylang Ylang Nosy Be został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są ylang-ylang, cytryna, grejpfrut i kardamon; nutami serca są ylang-ylang, jaśmin, kwiat pomarańczy i róża damasceńska; nutami bazy są ylang-ylang, labdanum, wetyweria, cedr, wanilia i Świerzbnica polna.

Ylang-ylang Cytryna Grejpfrut Kardamon

Ylang-ylang Jaśmin Kwiat pomarańczy Róża damasceńska

Ylang-ylang Labdanum Wetyweria Cedr Wanilia Świerzbnica polna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ylang Ylang Nosy Be by Perris Monte Carlo.

Ylang Ylang Nosy Be Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Tytułowy ylang a jakże tyle, że spodziewałam się jego morderczego oblicza. Oczami wyobraźni widziałam jak chwyta za gardło i poddusza. Tymczasem nic takiego tu nie ma. Ylangu jest dużo i to niewątpliwie on jest tu głównym bohaterem tyle tylko, że w towarzystwie dość wytrawnej wanilii. No i koniec nie ma tu już nic ponadto co oznacza, że zapach praktycznie się nie rozwija tylko kręci w kółko jak na diabelskim młynie. Ylang i niezbyt jadalna wanilia. Mimo, że wiele osób twierdzi, że ta kompozyca to mistrz projekcji to na mnie o dziwo ta mieszanka jest bliskoskórna i słabo wyczuwalna jesli nie przybliży się nosa do skóry. Czy to dobrze? W tym wypadku myślę, że tak, bo choćbym chciała to nie znajduje tu nic zachwycającego. Ot zwykły ylang podsypany wanilią tyle że mało słodki i wcale nie ciężki. Niezbyt oryginalny zapach, ale w zasadzie nie czuję się rozczarowana, bo po ylangu nigdy nie spodziewam się niczego dobrego. Ten tu jest dla mnie nudny i banalny.

2017
Dakini
Dakini

Lubię ylang-ylang, ale litości! Aplikowany w miligramach, a nie w tonach. Czuję się w tych perfumach, jakby na drodze w pobliżu przewróciła się ciężarówka z ylangiem i teraz cała okolica ma problem.
Cytrusy są mocno przygniecione i siedzą cichutko, natomiast też wyczuwam świdrującą spożywczą wanilię. Żeby chociaż ociupinka kardamonu czy wetywerii się wychyliła, tak sobie marzę... Nic z tego.
Za to trwałość mordercza. Minęło parę godzin, a zapach w ogóle nie słabnie na mojej skórze. Dobrze, że jest zima i nie otwiera się zbyt często okien, bo miałabym konflikt z sąsiadami.
A tak serio, to za trwałość i projekcję daję po 10 pkt. Naprawdę są imponujące.
No ale ten ylang....
Żeby mi się tylko nie przyśnił. ;)

2017

Z całego bogactwa nut, które przyciągnęło mnie do tego zapachu czuję tylko gęsty, intensywny ylang w połączeniu z cytrusami i ciężką, spożywczą wanilię, która bardzo szybko zdominowała całą kompozycję.

Rozczarowałam się trochę, bo te perfumy są zbyt jednostajne, wanilia jest nieco banalna, a kwiaty zbyt krótko panują na skórze. Trwałość bardzo dobra.

Kokos ;)
Kokos ;)

Mówi się że człowieka poznaje się po pierwszym wrażeniu, perfumy również. Otwarcie jest nie wątpliwie akordem, które często decyduje w perfumeriach czy kupimy dany zapach czy nie, na blotterze właśnie głównie utrzymuję się nuta głowy, taki wabik na klienta. Jednak dlaczego o tym wspominam ?

Ylang Ylang, występuje w wielu starych klasycznych perfumach, chciałem poznać jego zapach. Dostałem dzięki dobroci pewnej forumowiczki w pakiecie próbkę właśnie z powyższym bohaterem. Co to ma do rzeczy ?

Otwarcie Ylang Ylang Nosy Be, jest po prostu obłędne. Retro, stara, nieco babcinna nuta. Coś pięknego, ylang ylang, podkręcone cytrusem i różą. Jednak na tym zachwytów finito, ponieważ zapach ten zmienia się szybko i znacznie w zapach ciepły i puchowy. Tak ciepła, puchowa wanilia, o dziwo nie słodka i oczywiście nie ulepna, wraz z radosnym, żółtym Ylang Ylang. Pachnie to na prawdę przyjemnie, nieco vintage ale po otwarciu liczyłem na po prostu piękną klasyczną woń a dostaje coś po prostu ładnego, przyjemnego. W otwarciu czuję wspólny mianownik z Chanel No5 Eau Premiere, zaś później całość pachnie jak słodsza i gładsza wersje Lancome Poeme. Liczysz na dobre pierwsze wrażenie ? Użyj tuż przed wejściem do sali, uczelni, pracy czy rozmowy kwalifikacyjnej. Odbiór tej woni jest zaskakująco pozytywny i mało kontrowersyjny. Taki miły umilacz czasu, pasował będzie do schludnej pani w wieku około 30 lat. Trwałość znakomita, więc będzie to przyjemny poranek, popołudnie i wieczór.
Może jest to mało kreatywna recenzja ale zapach ten nie wymaga głębokich wywodów i opisów.

Szata zdobi człowieka, wnętrze można ukryć ale jak to się mówi - prawda zawsze wyjdzie na jaw :)

rosana16
rosana16

Jest to dziwny zapach... a to dlatego że otrzymałam zupełnie coś innego niż oczekiwałam. No bo jaki jest ylang ? - zawsze myślałam że jest słoneczny i radosny i czysty. A tu pierwszy psik i pierwsza myśl - jaki brudny, brzydki ylang ale jaki intrygujący, ha. Po jakimś czasie ponowne testy - smolisty, dymny ylang i mroczna wanilia. Koniec próbki i chcę więcej. Wiem już czego oczekiwać, wiem że ten ylang nie stanie nigdy po słonecznej stronie i dobrze, pozostanie taki dziwny i uzależniający. Acha i jeszcze - nie czuję jakoś ani cytrusów ani innych kwiatów.

tia
tia

Od dziś już w moich zbiorach.Pierwsze wrażenie to cytrusy,które mają na celu zaostrzyk apetyt na cudowne ilości ylang-ylang,które co chwila występuje w innych odsłonach.Raz jest to kwiat pomarańczy,raz jaśmin i róża,a na koniec utopiłam się cudownie w masywnym uścisku wanilii,labdanum.W pewniej fazie przypominały mi Amarige Givenchy,ale na sam koniec jakimś cudem przypominają mi Diora Addict.Nadal jest mi z nimi cudownie!.Umyłam kilka razy dłonie i nadgarstki,a one nadal trzymają mnie mocno za nie!.I niech tak zostanie! Jest mi słodko....

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ylang Ylang Nosy Be marki Perris Monte Carlo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ylang Ylang Nosy Be marki Perris Monte Carlo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Dana Tabu Christian Dior Poison Amouage Ubar Amouage Amouage Lyric Woman Molinard Habanita Lancome Poeme Fendi Fendi Theorema Lancome Magie Noire Chanel Chanel N°5 Olivier Durbano Black Tourmaline Guerlain Shalimar Guerlain Mahora Amouage Amouage Epic Woman Piotr Czarnecki She Sensei Montale Dark Purple Slava Zaitsev Maroussia Tom Ford Tobacco Vanille Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Midnight Poison