Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Roaring Radcliff Penhaligon`s dla mężczyzn

miodowy
tytoniowy
rumowy

Roaring Radcliff marki Penhaligon`s to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Roaring Radcliff został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daphné Bugey. Nutami głowy są bergamotka, estragon i rum; nutami serca są imbir, róża i tytoń; nutami bazy są drzewo bursztynowe, wosk pszczeli, cynamon, miód, skóra i fasolka tonka.

Bergamotka Estragon Rum

Imbir Róża Tytoń

Drzewo bursztynowe Wosk pszczeli Cynamon Miód Skóra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roaring Radcliff by Penhaligon`s.

Roaring Radcliff Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Penhaligon`s Roaring Radcliff, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Penhaligon`s Roaring Radcliff, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roaring Radcliff marki Penhaligon`s. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roaring Radcliff marki Penhaligon`s reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Sergio Tacchini Sport Ego L`Erbolario Absinthium Trussardi Trussardi Inside Iced Gendarme 7 Sinful Scents Rage Demeter Fragrance Chai Tea Creed Epicea Kiss Cosmetics Kiss Her Bath and Body Works Chai Anise Ralph Lauren Big Pony 3 Fragonard Mensonge Nejma Puro Intense CnR Create Gemini for Men