Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Or Noir Pascal Morabito dla kobiet

Or Noir Pascal Morabito dla kobiet

żółtych kwiatów
Or Noir Pascal Morabito dla kobiet Zdjęcia Or Noir Pascal Morabito dla kobiet Zdjęcia

Or Noir marki Pascal Morabito to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Or Noir został wydany w 1980 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sebastien Martin. Nutami głowy są irys, liść czarnej porzeczki i tangeryna; nutami serca są jaśmin, narcyz, gardenia, bergamotka, konwalia i róża majowa; nutami bazy są ylang-ylang, mech dębowy, goździk (przyprawa), wanilia i paczula.

Irys Liść czarnej porzeczki Tangeryna

Jaśmin Narcyz Gardenia Bergamotka Konwalia Róża majowa

Ylang-ylang Mech dębowy Goździk (przyprawa) Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Or Noir by Pascal Morabito.

Eau de Parfum de George Sand
The Essentials Bath and Beauty

Or Noir Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Mocny, złożony, bardzo bogaty szypr, zapach w typie retro, dla miłośniczek klasycznych szyprów. Trwałość powalająca, dla mnie ten szypr okazał się nie do przejścia, wręcz duszący.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pascal Morabito Or Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pascal Morabito Or Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Or Noir marki Pascal Morabito. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Or Noir marki Pascal Morabito reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Heart Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Gucci Gucci No 3 Celine Magic Il Profvmo Coquelicot Miller Harris Fleurs de Sel MAC Dejarose Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Jean Patou L`Heure Attendue Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Paris Hilton Tease Galimard Yavana