Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Travel To See Yourself Parfums Genty dla kobiet

Travel To See Yourself Parfums Genty dla kobiet

Travel To See Yourself Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia Travel To See Yourself Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia

Travel To See Yourself marki Parfums Genty to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Travel To See Yourself został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, biała herbata i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, Śliwka, róża i osmantus; nutami bazy są drzewo bursztynowe i piżmo.

Bergamotka Biała herbata Brzoskwinia

Jaśmin Śliwka Róża Osmantus

Drzewo bursztynowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Travel To See Yourself by Parfums Genty.

Travel To See Yourself Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Genty Travel To See Yourself, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Genty Travel To See Yourself, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Travel To See Yourself marki Parfums Genty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Travel To See Yourself marki Parfums Genty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Red Jeans Lacoste Touch of Pink Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Calvin Klein Eternity Summer 2007 Masaki Matsushima Masaki/Masaki Montale Soleil de Capri Etro Benetroessere Resort By Kilian Prelude to Love Escada Ocean Lounge L`Occitane en Provence Peach Blossom Sarantis B.U. Sexy Ajmal Lure for Her