Marki » N-Q » cytrusowe « Grupy

Smile For No Reason Parfums Genty dla kobiet

Smile For No Reason Parfums Genty dla kobiet

Smile For No Reason Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia Smile For No Reason Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia

Smile For No Reason marki Parfums Genty to cytrusowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Smile For No Reason został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są mandarynka i bergamotka; nutami serca są irys i dzięgiel; nutami bazy są ambra i piżmo.

Mandarynka Bergamotka

Irys Dzięgiel

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Smile For No Reason by Parfums Genty.

Smile For No Reason Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Genty Smile For No Reason, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Genty Smile For No Reason, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Smile For No Reason marki Parfums Genty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Smile For No Reason marki Parfums Genty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Paco Rabanne Paco Energy Floris Cefiro Hermes Eau d`Orange Verte L`Erbolario Citrus Jalaine Citrus Dream Parfums Berdoues Viola Odorata M. Micallef Pomelos Atelier Cologne Orange Sanguine Clean Summer Linen Melvita Orange Zest Bond No 9 Texas