Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Live Every Single Moment Parfums Genty dla kobiet

Live Every Single Moment Parfums Genty dla kobiet

ziołowy
Live Every Single Moment Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia Live Every Single Moment Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia

Live Every Single Moment marki Parfums Genty to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Live Every Single Moment został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są cytrusy, grejpfrut, szałwia i werbena cytrynowa; nutami serca są zielona herbata, róża i gruszka; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Cytrusy Grejpfrut Szałwia Werbena cytrynowa

Zielona herbata Róża Gruszka

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Live Every Single Moment by Parfums Genty.

Live Every Single Moment Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Genty Live Every Single Moment, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Genty Live Every Single Moment, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Live Every Single Moment marki Parfums Genty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Live Every Single Moment marki Parfums Genty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Mexx Mexx Ice Touch Man Tom Tailor Speedlife Man Roxy Roxy Love The Body Shop Oceanus Montale Embruns d'Essaouira Ineke Derring-Do L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Norma Kamali Beach Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 1 Corine de Farme Longboard SunSet Bronnley Body Care Strange Invisible Perfumes Peloponnesian