Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Laugh as Much as You Breath Parfums Genty dla kobiet

Laugh as Much as You Breath Parfums Genty dla kobiet

cynamonowy
Laugh as Much as You Breath Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia Laugh as Much as You Breath Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia

Laugh as Much as You Breath marki Parfums Genty to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Laugh as Much as You Breath został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, gałka muszkatołowa i goździk (przyprawa); nutami serca są kwiat pomarańczy, cynamon i labdanum; nutami bazy są drzewo bursztynowe, paczula, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa)

Kwiat pomarańczy Cynamon Labdanum

Drzewo bursztynowe Paczula Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laugh as Much as You Breath by Parfums Genty.

Laugh as Much as You Breath Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Genty Laugh as Much as You Breath, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Genty Laugh as Much as You Breath, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laugh as Much as You Breath marki Parfums Genty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laugh as Much as You Breath marki Parfums Genty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Energy for Men Byblos Blu Men Enjoy Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Carthusia Via Camerelle Ginestet Sauvignonne L`Erbolario Orangerie Miller Harris Cologne 1888 Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2009 Amouage Arcus Patyka Hesperide Azzaro Chrome Bois Precieux