Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Feel No Limits Parfums Genty dla kobiet

Feel No Limits Parfums Genty dla kobiet

dymny
Feel No Limits Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia Feel No Limits Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia

Feel No Limits marki Parfums Genty to orientalne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Feel No Limits został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są elemi i nasiona marchwi; nutami serca są kadzidło i mahoń; nutami bazy są skóra, piżmo i drzewo bursztynowe.

Elemi Nasiona marchwi

Kadzidło Mahoń

Skóra Piżmo Drzewo bursztynowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feel No Limits by Parfums Genty.

Feel No Limits Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Genty Feel No Limits, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Genty Feel No Limits, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feel No Limits marki Parfums Genty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feel No Limits marki Parfums Genty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Mariella Burani Mariella Burani Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Fresh Tobacco Caramel Rochas Mystere Paolo Gigli Excentrique pour Femme Nina Ricci Phileas Pierre Guillaume PG14 Iris Taizo Calypso Christiane Celle Calypso Figue Jeanne Arthes Guipure & Silk Christina Aguilera X Pose Stardust Norma Kamali Incense Ermenegildo Zegna Zegna Forte