Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Explore All That is Around You Parfums Genty dla kobiet

Explore All That is Around You Parfums Genty dla kobiet

Explore All That is Around You Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia Explore All That is Around You Parfums Genty dla kobiet Zdjęcia

Explore All That is Around You marki Parfums Genty to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Explore All That is Around You został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są ambrette (piżmo ambrowe), kminek i lawenda; nutami serca są geranium, konwalia, róża, jaśmin, cedr, irys, paczula i ylang-ylang; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, styraks, skóra, benzoes i fasolka tonka.

Ambrette (piżmo ambrowe) Kminek Lawenda

Geranium Konwalia Róża Jaśmin Cedr Irys Paczula Ylang-ylang

Ambra Drzewo sandałowe Styraks Skóra Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Explore All That is Around You by Parfums Genty.

Explore All That is Around You Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Genty Explore All That is Around You, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Genty Explore All That is Around You, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Explore All That is Around You marki Parfums Genty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Explore All That is Around You marki Parfums Genty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Blossom Donna Karan Donna Karan Gold Giorgio Beverly Hills Red Jeanne Arthes Sultane Profumi del Forte By Night Black Prada L`Eau Ambree M. Micallef Royal Rose Aoud Parfums 06130 Feuille de Reglisse Giorgio Valenti Rose Noire Secret Givenchy Play For Her David & Victoria Beckham Intimately Yours Women Juliet Stewart Juliet