Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

1902 Naturelle Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Naturelle Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

1902 Naturelle marki Parfums Berdoues to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. nutami bazy są lawenda, geranium, rozmaryn, ambra, bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza, tymianek, róża, neroli i fasolka tonka.

Lawenda Geranium Rozmaryn Ambra Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Tymianek Róża Neroli Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1902 Naturelle by Parfums Berdoues.

1902 Naturelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues 1902 Naturelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues 1902 Naturelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1902 Naturelle marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1902 Naturelle marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Tonatto Profumi Anena Burberry Burberry Summer Men 2009 Jo Malone London Lime Basil & Mandarin Clean Clean Provence Thymes Eucalyptus L`Occitane en Provence Eau du Badian Creed Zeste Mandarine Roger & Gallet Cedrat Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Air-Val International Bob Esponja Moschino Friends Men