Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Musc Tonkin Parfum d`Empire dla kobiet i mężczyzn

Musc Tonkin Parfum d`Empire dla kobiet i mężczyzn

Musc Tonkin marki Parfum d`Empire to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Musc Tonkin został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc-Antoine Corticchiato. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo.

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Tonkin by Parfum d`Empire.

Musc Tonkin Recenzje Perfum

Morawagin
Morawagin

Lubie kompozycje szyprowe mimo,że dzisiaj(w dobie zapachów landrynkowych i ozonowych soczków)są średnio akceptowane przez otoczenie.
Musc jest właśnie takim oldskulowcem.
Ma sporo mchu dębowego(jak przystało na szypr)
który przekonał mnie na tyle,ze kupiłem flaszkę i ciesze się nim jak dzieciak.
A kiedy wyskoczę w nim" do ludzi"to już w ogóle efekt jest całkowity;)

Dziwne perfumy – przede wszystkim masa piżma, z dodatkiem cywetu, bliżej niezidentyfikowanych ziół i zaledwie szczypty pudru.

Mocny, cielesny zapach, niby bliskoskórny, ale jednocześnie bardzo wyczuwalny przez otoczenie – koledze z pracy skojarzył się z kroplami walerianowymi, a klientowi z chińskimi gumkami do mazania.

Bardzo ciekawe piżmo, bywa porównywany z Musc Khoublai Khan Lutensa, ale moim zdaniem jest o wiele bardziej interesujący.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Imponujący w swojej prostocie zapach piżma. Bardzo, bardzo silny. Przepadam za twórczością Corticchiato. Jest bezkompromisowa. Jego zapachy są konsekwentnie niezwykle głośne, wręcz krzyczące. Tutaj jest to zwierzęcy ryk, gardłowy i nieustępliwy. Nieopanowany. Odrzuca i przyciąga jednocześnie. O, nie. O, tak.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfum d`Empire Musc Tonkin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfum d`Empire Musc Tonkin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Tonkin marki Parfum d`Empire. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Tonkin marki Parfum d`Empire reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens L'Eau Froide Parfum d`Empire Wazamba Agent Provocateur L'Agent Bourjois Kobako Piotr Czarnecki She Sensei Olivier Durbano Pink Quartz Dita Von Teese Erotique Lalique Satine Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Yves Rocher Rose Oud Olivier Durbano Black Tourmaline Atelier Cologne Mistral Patchouli Serge Lutens Fille en Aiguilles Sisley Izia Terry de Gunzburg Rose Infernale Rouge Bunny Rouge Silvan Perfumer`s Workshop Tea Rose Yves Saint Laurent Rive Gauche Clinique Aromatics in White Miu Miu Miu Miu