Marki » N-Q » « Grupy

Eau de Gloire Parfum d`Empire dla kobiet i mężczyzn

Eau de Gloire Parfum d`Empire dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 6
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 6 Miałem: 7 Chcę: 5

główne akordy
aromatyczny
świeży korzenny
słodki
cytrusowy
kwiatowy

Eau de Gloire marki Parfum d`Empire to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, lawenda, rozmaryn, neroli, tangeryna i mirt; nutami serca są herbata, anyż gwiazdkowaty, lukrecja i kocanka; nutami bazy są skóra, tytoń, olibanum, francuskie labdanum i mech dębowy.

Perfume rating: 4.33 out of 5 with 6 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Bergamotka Cytryna Amalfi Lawenda Rozmaryn Neroli Tangeryna Mirt

Środkowe Nuty
Herbata Anyż gwiazdkowaty Lukrecja Kocanka

Dolne Nuty
Skóra Tytoń Olibanum Francuskie labdanum Mech dębowy

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 1
 
duża 1
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 2
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Gloire by Parfum d`Empire.

Ten zapach przypomina mi...  
Antaeus
0 nie tak

Advertisement

Eau de Gloire Recenzje Perfum

kjgeneral
kjgeneral

Jaki jest Eau de Gloire? Jesienny, barwny, elegancki, niekrzykliwy, złożony, dość bogaty... Naprawdę wiele się tu dzieje, nuty przeplatają się ze sobą, żadna nie dominuje. Jest i zielono, i skórzaście, i trochę przyprawowo. Wyraźnie czuć szlachetną lawendę i zieloną herbatę, mocno zaznaczony jest anyż i lukrecja. Tytoń, skóra i labdanum tworzące bazę również wyczuwalne są od samego początku. Prawie nie czuję natomiast cytrusów z otwarcia.
Cieszę się, że odkupiłem to pachnidło. Myślałem kiedyś, że nie jest dla mnie, że będzie mnie męczyć przez zbyt bogaty skład i kilka składników, które z trudem znoszę w niewielkich tylko ilościach (skóra, anyż). Okazało się jednak niezwykle przyjazne, chyba przez spokojną projekcję - zapachem cieszy się przede wszystkim noszący go, bowiem szybko cichnie, a i trwałość nie należy do tytanicznych. Odpowiada mi to, bo zaczynam coraz bardziej doceniać perfumy dyskretne, nienarzucające się otoczeniu, a przez to subtelne i eleganckie.

Sep
24
2014
Niszka
Niszka

Przyjemna propozycja dla miłośników "zielonych" zapachów. Zielonych nie tylko jeśli chodzi o skład, ale również o kolor (perfumy są koloru zielonego, a nie turkusowego jak na zdjęciu).

Co tutaj mamy? Czuję przede wszystkim herbatę, nuty zielno - ziołowe i jakąś przyprawową szpileczkę. Perfumy mają charakter unisex i na mój nos nie ma przechyłu na którąkolwiek ze stron. Czuć sznyt znany z innych kompozycji Parfum d'Empire, aczkolwiek Eau de Gloire wydaje mi się najbardziej "noszalną" i uniwersalną propozycją spośród zapachów marki.

Perfumy są troszkę toporne na skórze i bliskoskórne, trwałość efektywna to około 6 godzin, aczkolwiek pasywnie zapach przebywa na skórze cały dzień. Jeśli ktoś lubi w perfumach herbatę i nuty zielone - warto poznać Eau de Gloire. Podobnie jak Creed Aventus - Eau de Gloire inspirowany jest postacią samego Napoleona.

Jun
06
2012

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfum d`Empire Eau de Gloire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfum d`Empire Eau de Gloire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Gloire marki Parfum d`Empire. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Gloire marki Parfum d`Empire reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Kto lubi te perfumy, lubi także
Parfum d`Empire Aziyade Parfum d`Empire Ambre Russe Creed Green Irish Tweed Parfum d`Empire Tabac Tabou Yves Saint Laurent M7 Parfum d`Empire Azemour Les Orangers Nasomatto Black Afgano Parfum d`Empire Iskander Mancera Roses Vanille Parfum d`Empire Cuir Ottoman Montale Black Aoud Houbigant Fougere Royale (2010) Guerlain Guerlain Homme Hermes Terre d`Hermes Parfum Michal Szulc Sale Perfume 01 Prada Infusion d`Homme Versace Versace Man Eau Fraiche Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Intense Humiecki & Graef Askew

Advertisement

Popularne marki i zapachy: