Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Salome Papillon Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Salome Papillon Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 4
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Miałem: 1 Chcę: 2

główne akordy
skórzany
piżmowy
drzewny
zwierzęcy
świeży korzenny
dymny

Salome marki Papillon Artisan Perfumes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Salome został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza i bergamotka; nutami serca są róża turecka, kwiat pomarańczy, tytoń, goździk (roślina), jaśmin i hyraceum; nutami bazy są styraks, wanilia, siano, paczula, mech dębowy, kmin, brzoza i kastoreum.

Perfume rating: 1.00 out of 5 with 4 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Gorzka pomarańcza Bergamotka

Środkowe Nuty
Róża turecka Kwiat pomarańczy Tytoń Goździk (roślina) Jaśmin Hyraceum

Dolne Nuty
Styraks Wanilia Siano Paczula Mech dębowy Kmin Brzoza Kastoreum

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Salome by Papillon Artisan Perfumes.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Salome Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Salome działa na mnie tak, że czuję się jako Jan Chrzciciel: głowę mi odejmuje z wrażenia. I wiem, że muszę polec. Męczeńsko rzecz jasna.

Salome wita się ze mną wonią ciepłego, parującego tego, co w wątpiach krowich drzemie. Potem jest tylko gorzej: indol, skatol, co tam kto sobie zażyczy, tyle, że pewnie miała być to zmysłowa jaśminu woń... Miała... Jeżeli z tego starcia wyjdzie się zwycięsko, ma się szansę stawić nosa drugiej fazie tegoż tForu: nutom cielesnym, ciepłym, beznoesem podszytym, znanym dobrze z Bal à Versailles, z tym, że tam są zmysłowe, a tutaj - eee - tutaj z "są zmysłowe" zostało tylko "są". Jest to co prawda moment, w którym pojawia się jakieś "światełko w tunelu", ale że jedna jaskółka wiosny nie czyni, to i od cywetu nie wymagajmy, by sam jeden załatwił góralki (hyrax) i to, co tam jeszcze innego, pośmierdującego, wepchnęło się Noemu do arki... Jest też faza trzecia, ostatnia - i najmniej "przyjemna inaczej". Popielniczka. Pełna zleżałych już i zwietrzałych petów, które rzecz jasna czuć nadal.

Cóż - Salome od Papillon (fr. motyl) to nie zmysłowa femme fatale, odstawiająca jak w operze Strauss'a budzący nieziemskie pożądanie "Taniec siedmiu zasłon", tylko zwykła ćma barowa, co to samym zapachem zwala z nóg. Nisza. Prawdziwa Panie i Panowie nisza. Tyle, że tak głęboka, że ja chyba nie mam siły do niej włazić.

Parametry użytkowe niestety bardzo dobre.

Mar
16
2017
lady Vader
lady Vader

Piękny szypr w starym dobrym stylu, z wyraźnym kminem, mchem dębowym, kwaśnymi nutami zwierzęcymi. Z kwiatów najbardziej wyczuwam wytrawnego goździka, z zaledwie tchnieniem róży i jaśminu.

Cudo, żałuję jedynie, że nie jest zbyt trwały ani intensywny, ale dam mu jeszcze szansę w innym dzień.

Aug
11
2016

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Papillon Artisan Perfumes Salome, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Papillon Artisan Perfumes Salome, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Salome marki Papillon Artisan Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Salome marki Papillon Artisan Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Trussardi Trussardi Yves Rocher Comme une Evidence Teo Cabanel Oha Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Ayala Moriel Schizm Atkinsons Bizarre Soivohle Love Speaks Primeval I Santi Via Veneto Renato Balestra Oro Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret Faberlic Ivresse de L´amour Faberlic Alatau

Advertisement

Popularne marki i zapachy: