📡 Fragrantica team reporting Esxence live now from Milan, Italy! Click to watch! 📺

Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Chocolate Vanille Panah London dla kobiet i mężczyzn

Chocolate Vanille Panah London dla kobiet i mężczyzn

kokosowy

Chocolate Vanille marki Panah London to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Chocolate Vanille został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są róża damasceńska i ziarno kakaowca; nutami serca są kokos i drzewo kaszmirowe; nutami bazy są wanilia bourbon, białe piżmo i ambra.

Róża damasceńska Ziarno kakaowca

Kokos Drzewo kaszmirowe

Wanilia bourbon Białe piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chocolate Vanille by Panah London.

Chocolate Vanille Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Panah London Chocolate Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Panah London Chocolate Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chocolate Vanille marki Panah London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chocolate Vanille marki Panah London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Davidoff Good Life La Perla Eclix Mugler Innocent Secret Trance Essence Genie in a Bottle Montale Boise Vanille Neil Morris Afire Reminiscence Si Do Voluspa Jasmine Brown Sugar Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Damien Bash Parfum Lucifer Sin Teufels Kuche Lament Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense