Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Pal Zileri Pal Zileri dla mężczyzn

Pal Zileri Pal Zileri dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

ozonowy

Pal Zileri marki Pal Zileri to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Pal Zileri został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są melon, lawenda, zielone jabłko, mięta, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są liść fiołka i róża; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe, mech dębowy i wetyweria.

Melon Lawenda Zielone Jabłko Mięta Grejpfrut Bergamotka

Liść fiołka Róża

Ambra Drzewo sandałowe Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pal Zileri by Pal Zileri.

Pal Zileri Recenzje Perfum

charoshi
charoshi

Całkiem przyjemny świeżak na bardzo ciepłe, ale nie upalne dni. Podoba mi się to, że jego słodycz jest bardzo stonowana. Pierwsze sekundy po otwarciu są dziwne, mało fajne - taki kwaśny, nieprzyjemny smród, ale to trwa dosłownie z 20 sekund, później jest fajnie. Mój nos (zapchany często) nie potrafi jeszcze dobrze rozróżniać nut, jednak ten melon jest wyczuwalny - taka wodnisto słodkawa, ale jednocześnie pikantna nuta. Całkiem fajne. Co do trwałości, to taka sytuacja: któregoś dnia, po przeszło 8 godzinach od aplikacji, moja Żona wyczuła na mnie coś nowego, czego nie znała (nie wiedziała, że go kupiłem). Więc to pokazuje mi, że po pierwsze - zapach jest trwały, choć raczej bliskoskórny, a po drugie, nawet po wielu godzinach zachowuje swój indywidualny charakter.
A teraz konkluzja - kupiłem flakonik 30ml w cenie kebaba na talerzu i uważam, że to był świetny deal.
Nie jest to zapach wybitny i niczego nie urywa - niczym szczególnym się nie wyróżnia, choć ta melonowa nuta jest charakterystyczna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pal Zileri Pal Zileri, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pal Zileri Pal Zileri, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pal Zileri marki Pal Zileri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pal Zileri marki Pal Zileri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Puma Puma I`m Going Man Benetton Benetton White Night Man Avon Individual Blue for Him David & Victoria Beckham Instinct After Dark Lomani Lomani pour Homme Avon Christian Lacroix Absynthe Puma Urban Motion for Him Elizabeth Arden Green Tea Exotic Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Ralph Lauren Polo Red White & Blue Skeem Tea Leaf