Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet

Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet

Mam: 34 Miałem: 65 Chcę: 30 Ukochany zapach: 1

Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Filmy
Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia Ultraviolet Paco Rabanne dla kobiet Zdjęcia

Ultraviolet marki Paco Rabanne to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Ultraviolet został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są morela, kolendra, pieprz, Świeży migdał, pomarańczowa papryka, papryczka pimento i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są japoński osmantus, fiołek, jaśmin i róża; nutami bazy są ambra, paczula, wanilia i cedr.

Morela Kolendra Pieprz Świeży migdał Pomarańczowa papryka Papryczka pimento Brazylijskie drzewo różane

Japoński osmantus Fiołek Jaśmin Róża

Ambra Paczula Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ultraviolet by Paco Rabanne.

Ultraviolet Summer Pop
Nothing More

Ultraviolet Recenzje Perfum

monika690
monika690

I masz babo placek! Napaliłam się na ten zapach jak szczerbaty na suchary i nijak nie potrafię go ugryźć. Tyle się o nim naczytałam, że taki elektryzujący i niebanalny. Zaraz po aplikacji wyczuwam pewną pudrowość, coś na kształt moreli i chyba trochę pieprzu i tak sobie trwa. Za każdym razem jak testuję ten zapach dochodzą inne nuty. Zapach uległ prawdopodobnie reformulacji i nie jest taki jak był pierwotnie, cóż jak to napisała jedna z koleżanek "Spieszmy się kochać zapachy, tak szybko odchodzą..."

AlexGGS
AlexGGS

Pierwsze skojarzenia to:
Zieleń i chłód plus słodycz.
Potem :
Korzenie w mrocznym lesie, ściółka.
Wizja: dementor z fiołkowym oddechem (ma być mrocznie i strasznie, ale fiołkowe pastylki w kieszeni są).
Zapach purpurowy , aromat kwaskowatej zieleni. Bardzo przestrzenne perfumy.
A w ocenie ogólnej na koniec tylko jedno słowo :czasoumilacz. :-)

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Wreszcie dziś przetestowałam!
Pierwsze nuty, przypominają mi unisex. Intrygujący zapach, w którym można się zatracić. Lekki ale jednocześnie intensywny.
Potem coraz więcej fiołka...Zapach się wysładza, łagodnieje i ,,kobiecieje". Robi się czymś pomiędzy G Giorgio Beverly Hills a Infusion d'Iris Prady.
Finał mnie rozczarował, to jak film z happy endem, zamiast zaskoczenia i zbierania szczęki z podłogi.
Jest ok, ale chciałabym żeby się tak nie obdzierał z tajemnicy.

Melitele
Melitele

Zapach który bardzo mi się podoba, choć ma w sobie coś sztucznego. Przypomina mi młodzieńczą beztroskę, szaleńczą zabawę. Jest niczym wiatr we włosach i kwiecista sukienka. Jest radosny i śmiały. Polecam!

Roma
Roma

Nie mialam tej wody, ale bardzo ja lubilam, a uzywalam jej, gdy bywalam u siostry meza...
Ultraviolet to zapach mlody, slodki, miekki, jedwabisty, wybitnie poprawiajacy nastroj, nieco nierealny, marzycielski. Troche zbyt akuratny, jednostajny.
Pamietam, ze zadroscilam szwagierce prezentu od meza, na rocznice slubu, ja pachnidla kupowalam wtedy skrycie, bo mialam malo kasy, nawet nie przypuszczalam, ze i ja bede miala perfumy ot tak "z okazji"... a najwiecej bez... i dojde nawet do sporego nadmiaru flakonow w tej nieco rozum odbierajacej rozpuscie...
Czy i dzis na rowni by mi sie spodobal, nie wiem, juz go potem nie mialam okazji uzywac, a glowe mi z czasem zaprzatnely calkiem inne pachnidla...

Poisonka
Poisonka

Ten zapach to nie moja bajka. Na mojej skórze pachniał tandetnie, banalnie, jak fiołki zmieszane z jaśminem i przyprawione syntetyczną wanilią z różą.Poza tym był bardzo nietrwały. Po godzinie znikał ze skóry(może w moim wypadku na całe szczęście). Miałam tester EDP.

samsara
samsara

Na mojej skórze-bajka. Nigdy tyle osób nie pytało mnie czym pachnę, jak wtedy, gdy miałam 17 lat i nimi pachniałam. Wówczas to był szał i do teraz zapach jest w mojej silnej czołówce-bo zasługuje na to. Jest niebanalny, metaliczno-kwiatowy i bardzo indywidualny-na każdej skórze ujawnia inną twarz, jest w nim coś nieuchwytnego. Już kilka razy gościł w moim zbiorze.

Zakupowe okazje

57.63 USD
Paco Rabanne WULTRAVIOLET2.7EDP 2.7 oz Womens Ultraviolet Eau De Parfum Spray
Paco Rabanne WULTRAVIOLET2.7EDP 2.7 oz Womens Ultraviolet Eau De Parfum Spray
57.89 USD
Paco Rabanne M-1180 Ultraviolet by Paco Rabanne for Men - 3.4 oz EDT Cologne Spray
58.57 USD
Paco Rabanne Ultraviolet Eau de Toilette Spray for Men - 3.4 fl oz
Paco Rabanne Ultraviolet Eau de Toilette Spray for Men - 3.4 fl oz
Gift Set 3oz
63.61 USD
Paco Rabanne GSMULTRAVIOLET2PC3.4 Mens Ultraviolet Eau De Toilette Spray Gift Set - 2 Piece
68.78 USD
Paco Ultraviolet Eau de Toilette Spray For Men 3.4 oz
Paco Ultraviolet Eau de Toilette Spray For Men 3.4 oz
Walgreens
Eau De Parfum
69.99 USD
Paco Rabanne Ultraviolet Eau de Parfum Spray for Women - 2.7 fl oz
Paco Rabanne Ultraviolet Eau de Parfum Spray for Women - 2.7 fl oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paco Rabanne Ultraviolet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paco Rabanne Ultraviolet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ultraviolet marki Paco Rabanne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ultraviolet marki Paco Rabanne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Christian Dior Dior Addict Christian Dior Dolce Vita Giorgio Armani Armani Mania Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Yves Saint Laurent Elle Giorgio Armani Armani Code for Women Givenchy Organza Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Kenzo Kenzo Amour Chopard Wish Alexander McQueen My Queen Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Jean Paul Gaultier Classique Lancome Hypnose Viktor&Rolf Flowerbomb Yves Saint Laurent Baby Doll Hugo Boss Deep Red Mugler Alien Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant