Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Rose Oscar de la Renta dla kobiet i mężczyzn

Rose Oscar de la Renta dla kobiet i mężczyzn

Rose marki Oscar de la Renta to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rose został wydany w 2016 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose by Oscar de la Renta.

Rose Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Piękny flakon, choć absolutnie nie w moim kolorze. Nazwa na cześć róży, a w środku róża i tylko róża. Jednoskładnikowe perfumy o przyjemnym aromacie lekko słodkawej różyczki, która dla mnie ma kolor pudroworóżowy, choć w bukiecie jest też kilka intensywnie różowych jak sama barwa flakonika. Choć na samym początku zapach przypomina różane lokhum to absolutnie nie jest to typowy słodziak, a w dalszym ciągu kompozycja kwiatowa. Róża zgrabna, wypielęgnowana i poprostu urocza, choć później wyraźnie się zmienia i wyczuwam w niej ogrodowe klimaty jakby zmoczył ją letni deszcz. I mimo, że ja lubię róże to jednak Rose jest dla mnie zbyt monotonne, bo nic się tu nie dzieje. Mamy różę od początku do końca. Kompozycja idealna na wiosnę i lato i szkoda tylko, że nie postarano się tu o lepsze parametry, bo zapach jest bliskoskórny i szybko znika.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Oscar de la Renta Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Oscar de la Renta Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose marki Oscar de la Renta. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose marki Oscar de la Renta reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007 L`Occitane en Provence Neroli Eau de Parfum Halloween Halloween Fatal Rose Guerlain Secret Intention Jean Paul Gaultier Ma Dame L`Erbolario Caprifoglio Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Chloe Chloe Lisy Franck Olivier White Touch Washington Tremlett Neroli Absolute Costes Costes 2 Vicky Tiel Sensuel